+38 (063) 611 61 78

✒ moc.liamg%40aseldubrku

Угода користувача

Надаючи свої персональні дані, ви погоджуєтесь з умовами політики конфіденційності та даєте свою згоду на обробку своїх персональних даних на умовах, викладених у цьому документі. Згода на обробку персональних даних надається у момент оформлення замовлення або надсилання форми зворотного зв'язку на сайті shop.ukrbudlesa.com.ua.
ОБРОБКА ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ.
Користувач дає свою згоду на обробку його персональних даних, у тому числі на будь-яку дію або сукупність дій, таких як збирання, реєстрація, накопичення, зберігання, використання та розповсюдження (передача), знеособлення, знищення персональних даних, у тому числі з використанням інформаційних (автоматизованих) систем.Оператор може обробляти такі персональні дані Користувача:- Прізвище ім'я по батькові.- Електронна адреса.- Номери телефонів.А також проводити збір та обробку знеособлених даних про відвідувачів (в т.ч. файлів cookie, ІР адреси) за допомогою сервісів інтернет-статистики (Гугл Аналітика та інших).
Користувач сайту shop.ukrbudlesa.com.ua також дає згоду на інші дії, які може здійснювати компанія з його персональними даними у письмовій (паперовій), електронній та іншій формі.
Персональні дані Користувачів Сайту обробляються компанією УКРБУДЛЕСА з метою:
- зв'язку з Користувачем, уточнення деталей на замовлення та своєчасної доставки замовлення;- збору статистичної інформації щодо роботи Сайту для її обробки та використання при впровадженні нових сервісів та послуг, нововведень та покращень;- для консультування та інформування користувачів щодо продукції, що замовляється, послуг, що надаються, а також для інших цілей, що не суперечать чинному законодавству України;- виявлення ботів, ресурсів, які використовують шкідливі програми з метою завдання шкоди роботі сайту, або з метою недобросовісної конкуренції.Відповідно до вимог чинного законодавства України Компанія може розкривати частину даних Користувача третім особам з метою, пов'язаних з їхніми законними правами та повноваженнями, у тому числі державним органам та установам.Використання персональних даних у історичних, статистичних чи наукових цілях здійснюється виключно у знеособленому вигляді. Використання персональних даних Користувача у знеособленому вигляді не потребує його додаткової згоди.
Компанія зберігає за собою право зв'язуватися з Користувачем: надсилати інформаційні повідомлення на електронну та фізичну адресу, зазначену у формах зворотного зв'язку, а також надсилати повідомлення на мобільний телефон Користувача.Інформація технічного характеру, що міститься в системі, наприклад, ip-адреси, відповідно до загальних правил інтернет-повідомлень, використовується Компанією з метою, пов'язаних з обслуговуванням мережного обладнання, а також для агрегації загальної статистичної, демографічної інформації (наприклад, про регіон, якого було здійснено з'єднання (користувачем).
Компанія не збирає дані про расове або етнічне походження, політичні, релігійні або світоглядні переконання, членство в політичних партіях та професійних спілках, а також дані, що стосуються здоров'я або статевого життя Користувачів.
Користувачеві забороняється надавати інформацію до Порушення, що порушує, або права третіх осіб, зокрема, інформація не повинна містити:- вульгарних, образливих виразів;- дані, що порушують особисті права чи права інтелектуальної власності третіх осіб;-Особисту або ідентифікуючу інформацію про інших осіб без явно вираженої згоди цих осіб;- хибну інформацію, що вводить в оману;
ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ І ОПЛАТА
Оформлення замовлення провадиться на сайті shop.ukrbudlesa.com.ua шляхом заповнення відповідних форм.Користувач зобов'язується ознайомитись із цінами на продукцію Компанії, розміщених на Сайтах, після чого може оформити замовлення. Кожне замовлення узгоджується із замовником за допомогою телефонного зв'язку або ін.Доставка здійснюється за рахунок Клієнта або за домовленістю. Вартість доставки залежить від погодженого перевізника та умов доставки.Оплата провадиться двома способами: безготівковим переказом грошових коштів на розрахунковий рахунок компанії або готівкою при отриманні у відділенні перевізника чи кур'єру.
ПОЛІТИКА ДІЇ УГОДИ
Ця Угода набирає чинності з моменту прийняття умов використання Користувачем сайту та діє безстроково.
ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО УГОДИ
Угода може бути змінена Компанією без будь-якого спеціального повідомлення, нова редакція Угоди набуває чинності з моменту її розміщення в мережі Інтернет за вказаною в цьому абзаці Угоди адресою shop.ukrbudlesa.com.ua/privacy, якщо інше не передбачено новою редакцією Угоди.
ІНШІ УМОВИІнформаційні повідомлення, призначені для широкого кола Користувачів, публікуються на Сайті та/або розсилаються на електронну адресу Користувачів, які підтвердили свою згоду на отримання таких повідомлень у процесі публікації оголошень/реєстрації на відповідному Сайті.Користувачі мають право відмовитися від отримання інформаційних повідомлень на свою електронну адресу в будь-який момент, надіславши відповідний лист на пошту .moc.liamg%40aseldubrkuУ разі виникнення між Сторонами спорів та розбіжностей за цією Угодою або у зв'язку з нею Сторони зобов'язуються вирішувати їх шляхом переговорів. Якщо будь-які суперечки, розбіжності або вимоги, що виникають з цієї Угоди, або у зв'язку з нею, у тому числі стосовно її виконання, порушення, припинення або недійсності, не можуть бути вирішені шляхом переговорів, то ці суперечки розглядаються відповідно до чинного законодавством у судовому порядку.
Ця Угода регулюється та тлумачиться відповідно до законодавства України. Питання, не врегульовані цією Угодою, підлягають вирішенню відповідно до чинного законодавства України. Усі можливі суперечки, що випливають із відносин, що регулюються цією Угодою, вирішуються у порядку, встановленому законодавством України, за нормами українського права.